Preskočiť na obsah

Skúsenosti od roku 2013

Naše interiérové štúdio Alpha Decor Coverings sa môže pochváliť už viac ako 10-ročnými skúsenosťami v realizovaní jedinečných riešení pre bytové interiéry, rezidencie, administratívne budovy a hotely na Slovensku a v zahraničí. Počas tejto doby sa z nás stali experti na bytové dekorácie ako sú tapety, fresky, koberce, textílie či rolety, ktoré už skutočne veľkému množstvu klientov skrášľujú ich domov, nakoľko spolupracujeme s najlepšími svetovými výrobcami interiérových textílií, nábytku a dekorácií.

Naše poslanie

Náš tím, zložený z talentovaných dizajnérov, architektov, technikov a projektových manažérov, pristupuje k proj  s entuziazmom a odhodlaním vytvoriť priestory, ktoré reflektujú potreby našich klientov. Našou hlavnou ambíciou je vždy pristupovať k dizajnu s inovatívnym a kreatívnym myslením, pričom taktiež poskytujeme komplexný servis od počiatočného merania, cez návrh až po finálnu realizáciu.

Certifikácia Alpha Decor

Alpha Decor realizoval množstvo projektov nielen pre bytové interiéry, ale aj rezidencie, administratívne budovy a hotely. Takýto rozsah skúseností nám umožňuje prispôsobiť sa potrebám každého klienta a vytvoriť priestor, ktorý je nielen funkčný, ale aj esteticky príťažlivý. Bolo by nám preto veľkou cťou, keby sa aj Váš priestor či domov stal súčasťou nášho neustále rastúceho portfólia.